ipone 12

Sosyal medya, denizin ortasında ağzına kadar iPhone 12 ile dolu konteyner bulan balıkçıları konuşuyor. Sosyal medya platformlarında yayılan videoda balıkçılar, fırtına sebebiyle düşmüş olduğu tahmin edilen iPhone 12 konteynerini bulunca büyük sevinç yaşıyor.

Dünyada nakliyat, kara taşımacılığı, hava taşımacılığı ve deniz taşımacılığı gibi farklı kollardan işliyor. Firmalar, ürünlerini en ideal şekilde ulaştırabilmek için bu nakliyat seçeneklerinden birini değerlendiriyor ve ürünlerini alıcı tarafa ulaştırıyor. Denizyolu taşımacılığı da işletmelerin en çok kullanmış olduğu yöntemlerden biri oluyor. Böylece ürünler, konteynerlere doldurulup, konteyner gemileri ile engin denizleri ya da okyanusları aşıp tüketicilerle buluşuyor. Fakat sosyal ağlarda ortaya çıkan ve dilden dile yayılan bir video, deniz taşımacılığı sırasında enteresan bir olay yaşandığını gözler önüne seriyor. Henüz doğrulanmayan bu e-nteresan olayın başkahramanları balıkçılar ve ağzına kadar iPhone 12 dolu olan bir konteyner.

BALIKÇILARIN IPHONE 12 DOLU KONTEYNER SEVİNCİ
iPhone 12 konteyneri bulan balıkçıların videosu sosyal ağlarda büyük gündem yarattı. Denizin ortasındaki bir balıkçı teknesinde çekilen ancak ne zaman çekildiği belli olmayan videoda, balıkçılar denizde yüzen bir konteyner buluyorlar. Bir noktası parçalanan konteynere yaklaşıldığında ise konteynerin iPhone 12 modelleriyle dolu olduğu görülüyor. Bu noktadan sonra balıkçıların sevinç çığlıkları ve ıslıklar duyuluyor. Ayrıca balıkçılardan birinin iPhone 12 modellerini tekneye almaya başladığı görülüyor. Fakat bu esnada içinde binlerce liralık iPhone 12 bulunan bazı kutular, denizin serin sularına karışıyor.

APPLE AÇIKLAMA YAPMADI
Videonun gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor. Üstelik Apple’dan da herhangi bir açıklama gelmiş değil. Fakat ne olursa olsun, enteresan video sosyal ağların diline dolanmış durumda. İşte viral hale gelen o video.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir